Home / Lajme / Maqedoni / Nga një makinë e parkuar janë vjedhur gjysmë milion denarë

Nga një makinë e parkuar janë vjedhur gjysmë milion denarë

Një keqbërës i panjohur nga një makinë e parkuar në Kërçovë kanë vjedhur gjysmë milion denarë, ka njoftuar policia.

Të premten kah dita e shtunë, në Kërçovë, një person duke përdor forcë dhe mjet të fortë ka kryer vjedhje të rëndë mbi makinën “Opel Astra” në pronësi të S.I (31), nga i cili ka arritur të merr 500.000 denarë.

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *