Home / Lajme / Rajon / Një adoleshente vetvaret në kasollë

Një adoleshente vetvaret në kasollë

Nja adoleshente ka vrarë veten ditën e djeshme në fshatin Muriqan të Elbasanit.

Policia e qarkut bëri të ditur sot se dje është njoftuar që në fshatin Muriqan të Elbasanit, familjarët kanë gjetur të vetëvarur në kasollen afër shtëpisë, 17-vjeçaren SH.P.

Sipas Policisë, grupi hetimor që mbërriti në vendngjarje dhe kqyri kufomën, nuk konstatoi dëmtime apo shenja dhune.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *