Home / Showbiz / Nora Istrefi e vjedhi këngën ‘Sa t’kom dasht’

Nora Istrefi e vjedhi këngën ‘Sa t’kom dasht’

Ende pa arritur që kënga ‘Sa t’kom dasht’ nga Nora Istrefi të dëgjohet mirë mësohet se ajo ishte paralajmërohet të këndohet nga një këngëtar tjetër. Ka qenë Bruno ai i cili e kishte paralajmëruar këngën “A bon me ditë” e cila është e njejtë komplet me këngën e Norës, dhe dallon vetëm titulli ‘Sa t’kom dasht’. Të shohim nëse do të ketë ndonjë sqarim nga vet këngëtarja për këtë gjë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *