Home / Kryesoret / Operacion në Tiranë, arrestohen 7 persona në ish-Bllok për shfrytëzim prostitucioni

Operacion në Tiranë, arrestohen 7 persona në ish-Bllok për shfrytëzim prostitucioni

Policia e Tiranës ka zhvilluar një operacion gjatë natës në zonën e ish-Bllokut dhe tek zona e ‘Vasil Shantos’ në kryeqytet.

Gjatë këtij operacioni janë arrestuar 7 persona, të cilët akuzohen për shfrytëzim të femrave për prostitucion. Ende nuk ka shumë detaje për operacionin e bluve të kryeqytetit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *