Home / Kryesoret / OSBE/ODIHR do t’i elaborojë aktivitetet për zgjedhjet e parakohëshme

OSBE/ODIHR do t’i elaborojë aktivitetet për zgjedhjet e parakohëshme

Misioni vëzhgues për zgjedhjet i Organizatës për Institucione Demokratike dhe të Drejta të Njeriut (ODHIR) sot në Shkup do ta parqesë rolin e Misionit në ativitetet e ardhshme me rastin e zgjedhjeve paraprake të parakohëshme të caktuara më 5 qershor.

Për misionin dhe aktivitetet e Misionit do të flasë ambasadori Jan Peterson, shef i Misionit vëzhgues për zgjedhje të OSBE-ODIHR-it

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *