Home / Lajme / Botë / Pamje të frikshme / Ja momenti i shpërthimit në Stamboll (VIDEO)

Pamje të frikshme / Ja momenti i shpërthimit në Stamboll (VIDEO)

Një shpërthim i fuqishëm tronditi një nga zonat më tëfrekuentuara nga turistët nëStamboll.

Ngjarja ndodhi në rrugën Istiklal, një nga zonat tregtare më tëfrekuentuara në fundjavë në metropolin turk.

Sipas Prefektit të Stambollit, Vasip Sahin, nga shpërthimi ka 4 të vdekur dhe 20 të plagosur.

Në videon e mësipërme Portali Albeu ju sjell momentin e shpërthimit, i fiksuar nga një kamerë sigurie pranë vendngjarjes.

Gjithashtu lexo

Pakistan: Vdesin gjashtë ushtarë pas shpërthimit të bombës

Një bombë rrugore, e cila ka pasur cak një konvonj me trupa ushtarake në jugperëndim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *