Home / Showbiz / Për çka është rregulluar Dafina Zeqiri kështu? (Foto)

Për çka është rregulluar Dafina Zeqiri kështu? (Foto)

Grimerja e këngëtares Dafina Zeqiri, ka disa ditë që po poston fotografi të këngëtarës.

Sipas postimeve që Sellma Kasumoviq po I bën në llogarinë e saj në instagram, po shihet që Zeqiri është duke xhiruar një videoklip të ri

Ditë më parë Gazeta Express ka postuar fotografitë e këngëtarës me ngjyrën e re të flokëve të saj. Ndërsa, kjo është pamja e saj në videoklipin e ri.

d_1456899917-988159

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *