Home / Showbiz / Përmbytet shtëpia e Brad Pitt dhe Angelina Jolie

Përmbytet shtëpia e Brad Pitt dhe Angelina Jolie

Shtëpia e aktorëve të famshëm Brad Pitt dhe Angelina Jolie në qytetin e Londrës është përmbytur nga uji.

Çifti Mr & Mrs Smith kanë lëvizur në rezidencën e tyre me nëntë dhoma të gjumit  muajin e kaluar së bashku me 6 fëmijët e tyre.

Pas përmbytjes, janë shkaktuar shumë dëme materiale, transmeton Klan Kosova.

“Brad dhe Angelina janë shqetësuar pas përmbytjeve  pasi ata sapo janë zhvendosur së fundmi aty ndërsa kishin telashe të mëdha me banjot” ka thënë një burim për The Mirror.

Sipas të njejtit burim, aktorët kanë arritur që shumë shpejt të rregullojnë telashet.

Kjo shkaktoi një pak të drejtë të dëmit, por ata arritën të zgjidhur atë sa më shpejt. ”

Por, pavarësisht tualet qenë jashtë veprimit, në shtëpi ata janë marrë me qera, ka 9 banjo më shumë.

Ajo gjithashtu ka një kinema, helikopter jastëk ulje dhe 2 pishina.

Brad dhe Angelina janë duke jetuar në Londër derisa Pitt është duke xhiruar vazhdimin e filmit “World War Z” ndërsa Jolie është duke u marrë më aktivitete humanitare.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *