Home / Kryesoret / POLICIA VETËM NJË SEKOND KA TË DREJT TA NDALOJ DEPUTETIN E PDSH-së GAZMEND ALIU !!! (VIDEO)

POLICIA VETËM NJË SEKOND KA TË DREJT TA NDALOJ DEPUTETIN E PDSH-së GAZMEND ALIU !!! (VIDEO)

E DIELA ME NE – vazhdon me intervistat ekskluzive të politikanve, ku aty rrëfejn jetën dhe përditshmërin e tyre. Si çdo javë edhe këtë të diel shikuesit e Televizionit Koha do të kenë mundësi të ndjekin intervistën me deputetin e PDSH-Gazmend Aliu.

Gjatë intervistës nga pyetjet më interesante me gazetaren Ermira Selami në rubrikën SHKURT E SHQIP ai është pyetur se: Sa para i ka tash në xhep? A e ka ndaluar ndonjëherë policia? Çfarë ka pikë të dobët? Përse pikërisht me PDSH-në? A e kishte ndru ndoniher Menduh Thaçin me ndonjë lider tjetër?

Përgjigjet e rubrikës Shkurt e Shqip dhe rrëfimin e jetës së tij mund ta ndiqni në emisionin “ E diela me ne “ ditën e diel në Tv Koha në orën 19 30. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *