Home / Kryesoret / Prezantohen si AKSH, betohen para varrit të Adem Jasharit

Prezantohen si AKSH, betohen para varrit të Adem Jasharit

Disa persona që janë prezantuar si pjesëtarë të AKSH’së kanë bërë homazhe të Momoriali i Familjes Jashari në Prekaz. Ata janë prezantuar si pjesëtarë të AKSH’së dhe janë betuar se do të punojnë deri në bashkimin e trojeve shqiptare.

Prezantohen si AKSH, betohen para varrit të Adem Jasharit (FOTO)

Disa persona që janë prezantuar si pjesëtarë të AKSH’së kanë bërë homazhe të Momoriali i Familjes Jashari në Prekaz. Ata janë prezantuar si pjesëtarë të AKSH’së dhe janë betuar se do të punojnë deri në bashkimin e trojeve shqiptare.gazetaexpress

Gjithashtu lexo

DAÇIÇ NE E DIMË PËR ÇFARË JENI MARRË VESH – (VIDEO)

Serbia pretendon se shërbimet e inteligjencës së Maqedonisë kanë përgjuar diplomatët e saj por edhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *