Home / Lajme / Maqedoni / Prokuroia Speciale: S’kemi lëndë për Monstrën

Prokuroia Speciale: S’kemi lëndë për Monstrën

Prokuroria Speciale sot në press koferncë u shprehën se nuk kanë lëndë për rastin Monstra.

Ndryshe sot Prokuroria Speciale tha se do të merret me rastin “Tortura” ku do të ndjeket Sasho Miajllkov si dhe do të merrë rastin e “Magjar Telekomit”

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *