Home / Showbiz / Pse nuk po vallëzon Kallashi më? (VIDEO)

Pse nuk po vallëzon Kallashi më? (VIDEO)

Donjeta Kasumi – Kallashi nuk është aktive më sikurse përpara më vallëzim.

Që nga ndërrimi i lokalit këngëtarja pak shihet në skenat seksi të vallëzimit të saj.

Çka thotë ajo për këtë ndiqeni intervistën e saj për ExpressRozë.

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *