Home / Showbiz / Publikohen prapaskena të klipit të Encës nudo në vaskë

Publikohen prapaskena të klipit të Encës nudo në vaskë

Është bërë sot publike një video, në të cilin shfaqen filmime nga momente në prapaskenë, ku këngëtarja shfaqet e gjitha nudo në vaskë.

Sikurse mësohet këto xhirime janë bërë gjatë videoklipit të këngës së saj të njohur “Call me Godnes”.

Për momentin ende nuk ka sqarime se si kjo video ka përfunduar në internet nga Postieri Show Biz, ndërkohë që nuk është publikuar nga vetë këngëtarja.

Gjithsesi ajo shfaqet krejtësisht e zhveshur dhe këndon duke mbuluar kosin herë me krahë e herë me duar.

ENN-300x178

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *