Home / Lajme / Rajon / Rama ‘xhelozon’ Gruevskin, blen Mercedes S Class

Rama ‘xhelozon’ Gruevskin, blen Mercedes S Class

Edi Rama deri pak kohë më parë qarkullonte me një Mercedes S Class, i cili ishte prodhim i vitit 2012-2013, por duket se pushteti që ka kushton më shumë se kaq.

Teksa një pjesë deputetëve dhe ministrave kanë preferuar që të përdorin makina hibride, kryeministri ka zgjedhur që të përdorë një makinë më të mirë, pse jo dhe më të shtrenjtë kjo për faktin se mund të jetë e blinduar.

Në fakt, kryeministri shqiptar Rama është shfaqur me një Mercedes të ri S-Class prodhim i vitit 2016. Vlera e kësaj veture, për cilindratat që është edhe ajo që mendohet se përdor Rama S500 nis nga 115 mijë euro modeli më i thjeshtë.

Gjithashtu lexo

Haradinaj: Mos e lëndoni UÇK-në – (VIDEO)

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj ka kërkuar që askush të mos e ofendojë UÇK-në, meqë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *