Home / Sport / Real dhe Chelsea arrijnë marrëveshje për Hazardin

Real dhe Chelsea arrijnë marrëveshje për Hazardin

Sipas Daily Express, Real Madrid ka arritur marrëveshje me Chelsen për transferimin e Eden Hazardit

Real Madrid ka siguruar një përforcim të madh për sezonin e ri. Sipas tabloidit britanik, Daily Express Real Madrid ka arritur marrëveshje me Chelsen për transferimin e Eden Hazardit.

Daily Express shkruan se Los Blancos do t’i paguaj ekipit londinez rreth 100 milion euro për t’i siguruar shërbimet e reprezentuesit belg, përcjell Express.

Transferimi i Hazardit në Real Madrid ua rrezikon vendin seriozisht Isco Alarconit dhe James Rodriguezit, të cilët mund të largohen nga Reali.
untitled_1458384589-5146049

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *