Home / Kryesoret / Regjim i ndryshuar i komunikacionit në rrugën Katllanovë-Veles

Regjim i ndryshuar i komunikacionit në rrugën Katllanovë-Veles

Prej sot, 21 mars, do të vendoset ndryshim kohor i regjimit të komunikacionit në aksin rrugor Katllanovë – Veles për shkak të kryerjes së punëve ndërtimore, ndriçim të tuneleve Solishte dhe Bel Kamen.

Ashtu siç kumtoi LAMM, komunikacioni do të zhvillohet nëpër një korsi për çka është vendosur sinjalizim adekua

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *