Home / Showbiz / Rovena Stefa publikn foton e parë erotike, fansat e tallin (Foto+18)

Rovena Stefa publikn foton e parë erotike, fansat e tallin (Foto+18)

Rovena Stefa ka publikuar një foto mjaft provokuese në profilin e saj të Instagramit.

Reagimi i ndjekësve të saj nuk ka qenë dhe aq pozitiv, pasi sipas tyre kjo foto nuk është aspak seksi.

gsedfgehfgjh-500x571

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *