Home / Kryesoret / Rrëfimi ekskluziv i Rifat Jasharit për sulmin e parë nga forcat serbe në Prekaz (Video)

Rrëfimi ekskluziv i Rifat Jasharit për sulmin e parë nga forcat serbe në Prekaz (Video)

Në videon e më poshtme, mund të shihni intervistën më Rifat Jasharin nga Milaim Zeka ku mundë të dëgjoni rrëfimin e tij për sulmin e parë nga forcat serbe.

Ai tregon për rrethimin e shtëpisë së tyre dhe ballafaqimin e parë, të tij të Ademit e Hamzës më forcat serbe.

Për më shumë ndiqeni videon në vazhdim. /parrotlla.net/

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *