Home / Lajme / Rajon / Rrëzohet një grua tek “Qafa”, dhyshohet për sulm në zemër (foto)

Rrëzohet një grua tek “Qafa”, dhyshohet për sulm në zemër (foto)

Te “Qafa” në Prishtinë, një grua dyshohet se ka pësuar sulm në zemër. Reagimi i Policisë së Kosovës dhe qytetarëve ka qenë i shpejtë duke i ofruar asaj ndihmë. Ende nuk dihet më shumë për gjendjen shëndetësore.
1_1458650043-627553

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *