Home / Lajme / Kronika e zezë / Rrihen dy të rinj në Shkup

Rrihen dy të rinj në Shkup

Mbrëmë dy të rinj u sulmuan në një rrugë në Shkup. Sipas pocisë rreth 21 në Gjorçe Petrov në Shkup, B.Z (19) dhe V.S (18), të dy nga Shkupi, pa shkak dhe pa arsye janë sulmuar fizikisht me grushta në fytyrë dhe në trup nga disa persona të panjohur.

Policia i ka ndermarre te gjitha masat e nevojshme ligore per t’i kapur autoret dhe zbardhur teresisht rastin.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *