Home / Showbiz / Së shpejti kënga nga Bebe Rexha dhe Nicki Minaj (FOTO)

Së shpejti kënga nga Bebe Rexha dhe Nicki Minaj (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha është mjaft e pëlqyer dhe tashmë ka një bashkëpunim me këngëtaren e famshme Nicki Minaj.

 Por, pas këngës ‘Hey mama’, dyshja do të vijnë së shpejti me këngën ‘No broken hearts’.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Bebe përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo thotë se kanë mbetur edhe 3 ditë deri në publikimin e këngës.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *