Home / Lajme / Maqedoni / Shkelet me makinë një vajzë në Shkup (FOTO)

Shkelet me makinë një vajzë në Shkup (FOTO)

Sot në orët e mesditës një makinë ka goditur një vajzë në vend kalimin për këmbësorë në Lisiçe të Shkupit.

Sipas informatave jozyrtare, vajza duke zbritur nga autobusi dhe e kaloi rrugën në vendkalimin për këmbësorë dhe makina u përplas në të.

Vajza është në gjendje të qëndrueshme dhe e njëjta menjëherë me ambulancë u dërgua në spital./TetovaSot/

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *