Home / Lajme / Maqedoni / Shkup, dy djelmosha sulmohen fizikisht

Shkup, dy djelmosha sulmohen fizikisht

Sipas policisë, mbrëmë rreth orës 21 në rrugën “Gjorçe Petrov” në Shkup, B.Z. (19) dhe B.S. (18) të dy nga Shkupi, pa ndonjë arsyetim paraprak janë sulmuar fizikisht me grushta në fytyrë dhe trup nga ana e disa personave të panjohur.

Policia i ka ndërmarrë masat për t’i gjetur kryerësit e sulmit fizik.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *