Home / Lajme / Maqedoni / Shkup, era e fortë rrëzon drurin; shkatërrohet “Toyota” (Foto-galeri)

Shkup, era e fortë rrëzon drurin; shkatërrohet “Toyota” (Foto-galeri)

Era e fortë në Shkup ka shkaktuar edhe dëme materiale. Sipas informacioneve të “Telegrafit”, era kë rrëzuar një dru mbi një makinë “Toyota”, duke e shkatërruar atë thuajse plotësisht.
Duhet pasur kujdes gjatë lëvizjes dhe të shmanget dalja deri në qetësim të situatës.

Gjithashtu lexo

“Çështja mes Shkupit dhe Beogradit shkakton shqetësime në Athinë”

Gazeta greke “Kathimerini” shkruan se diplomatët grek me shqetësime i ndjekin ngjarjet në Ballkan, pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *