Home / Lajme / Kronika e zezë / Shkupjani tentoi të vret gruan me thikë

Shkupjani tentoi të vret gruan me thikë

Dyzet e katër vjeçari V.D nga Shkupi akuzohet se ka kryer vepër penale vrasje (në tentativë).

I akuzuari, siç theksohet në njoftimin e Prokurorisë Publike, akuzohet se më 3 janar 2016, ai sulmoi gruan e tij me thikë duke i shkaktuar plagosje të rënda dhe dëmtime të rrezikshme për jetën.

Gjithashtu lexo

Kujt i pengon xhamia në Kodrën e Diellit dorëzohet padi penale ndaj ndërtuesit të xhamisë

Pronarët e vilave në Kodrën e Diellit deri në Prokurorinë Themelore Publike në Tetovë, kanë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *