Home / Lajme / Botë / Sulm me bombë në Berlin (Foto)

Sulm me bombë në Berlin (Foto)

Një sulm, që dyshohet të jetë terrorist, ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytetin gjerman, Berlin.

Së paku një person raportohet të ketë vdekur në këtë sulm në Berlin, transmeton Gazeta Express.

Viktima është drejtuesi i automjetit i cili ka shpërthyer derisa ishte lëvizje.

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *