Home / Sport / Sulmohet autobusi i “Shkendijës” në Çento!

Sulmohet autobusi i “Shkendijës” në Çento!

Në rrugën “Metodija Andonov – Çento”, dje, rreth orës 16:30, një person ende i paidentifikuar me një mjet të fortë e ka dëmtuar njërën pjesë të xhamit të autobusit me targa të Tetovës, – njofton “Portalb”.

Përndryshe, me autobusin e sulmuar janë bartur tifozët e KF “Shkëndija” nga Tetova. Nga incidenti nuk ka persona të lënduar, – kanë njoftuar nga MPB. Janë marrë masat për gjetjen e kryerësit të veprës dhe zbardhjen e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *