Home / Kryesoret / Sulmohet kryetari i komunës së Bërvenicës

Sulmohet kryetari i komunës së Bërvenicës

Sot në orët e mëngjesit në fshatin Çellopek të komunës së Bërvenicës është sulmuar fizikisht kryetari i komunës së Bërvenicës Enver Pajaziti. Burime të portalit Shqipmedia vetëm kanë njoftuar për rastin ndërsa nuk bëhet e ditur pse dhe nga kush ka ndodhur sulmi. Policia ka dalë në vendngjarje. Pasi të mësojmë më shumë detaje do të kemi lajm të ri. Fshati Çellopek është i banuar me shumicë shqiptare dhe pakicë maqedonase

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *