Home / Lajme / Kronika e zezë / Taksisti nga Llërca ka sulmuar me thikë taksistin nga Reçica e Madhe (VIDEO)

Taksisti nga Llërca ka sulmuar me thikë taksistin nga Reçica e Madhe (VIDEO)

Taksisti S.S nga Llërca e Tetovës, ka sulmuar taksistin Z.SH nga Reçiça e Madhe mbrëmë rreth orës 11 në rrugën e Ilindenit para Gjykatës në Themelore në Tetovë.

Në fillim ata janë fjalosur ku pas acarimit taksisti nga Llërca ka nxjerr thikën dhe ka sulmuar. Disa qytetarë të rastit kanë ndërhyrë dhe i kanë ndarë ku S.S është larguar.

Më vonë Z.SH nga Reçica e Madhe ka thirrur policinë ku janë marrë masa për zbardhjen e rastit.

Gjithashtu lexo

Futet për t’u larë, vdes pushuesja në Sarandë

Një pushuese ka gjetur vdekjen mëngjesin e ditës së sotme pranë vendit të quajtur ”çentrali”, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *