Home / Lajme / Kronika e zezë / Të shtëna me armë zjarri në Tetovë

Të shtëna me armë zjarri në Tetovë

Natën mes dy dhe tre marsit, person I panjohur ka shtënë me armë zjarri në lokalin Romantika që ndodhet në rrrugën Boris Kidriç.

Sipas policisë së Tetovës, plumbi ka depërtuar nga pjesa e lartë dhe ka përfunduar në njërën nga hapësirat për mysafirë. Gjatë kësaj kohe sipas policisë nuk ka patur njerëz në objekt dhe nuk ka të lënduar, njofton Tv Koha.

Pas denoncimit të rastit nga ana e pronarit, D.N 55 vjeçarë, është kryer hetim dhe punohet në zbardhjen e plotë të rastit se kush dhe pse ka shtënë me armë në drejtim të këtij lokali, raporton Tv Koha.

Gjithashtu lexo

Shqyrtohet mundësia për punën në dy turne të kopshteve

Qeveria e Maqedonisë është duke e shqyrtuar mundësinë për të vendosur orar në dy turne …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *