Home / Lajme / Maqedoni / Telegram urimi kryetarit të BDI, Ministrit të Ekologjisë dhe kryetares së Komunës së Tetovës

Telegram urimi kryetarit të BDI, Ministrit të Ekologjisë dhe kryetares së Komunës së Tetovës

Kryetarit të BDI,

Ministrit të Ekologjisë,

Kryetares së Komunës së Tetovës,

Të nderuar,

Ju urojmë përzemërsisht për arritjen tuaj të fundit, me të cilën i dhuroni bashkëqytetarëve tuaj më shumë vdekje dhe kancer.

Rihapja e Jugohromit gëzon çdonjerin që ia ka ëndja më shumë profitin financiar e politik, se sa mirëqenien e fëmijëve e familjeve të tyre.

Ju lutemi përcjelljani urimin të gjithë atyre që kanë në dorë të ndryshojnë dicka për të mirë, mirëpo që megjithatë e zgjedhin begatinë personale.

Forca dhe guximi qofshin me ju kur t’u pyesin fëmijët e familjarët se pse po i merrni në qafë me helmimin kancerogjen.

Qofshit e kaluar,

Eco Guerilla

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *