Home / Kryesoret / Tetovë, djali kërcënon nënën 73 vjeçare me vdekje

Tetovë, djali kërcënon nënën 73 vjeçare me vdekje

73 vjeçarja  N.A nga Tetova është keqtrajtuar nga djali i saj 47 vjeçar I.A.

Ai ka ardhur tek nëna dhe ka filluar dhunën verbale duke e kërcënuar me jetë për disa prona të paluajtëshme.

Më pastaj ka  vazhduar të kërcënoj edhe vëllaun e tij 51 vjeçar ku menjëherë rastin e kanë lajmëruar në policinë e Tetovës.

Policia e Tetovës ka marrë në pyetje 47 vjeçarin I.A ku do të përballet tani me ligjin

Gjithashtu lexo

Maqedoni, më shumë kredi banesore dhe konsumatore, më pak për vetura

Kreditimi në korrik të këtij viti shënon rritje prej 0,3 për qind, i cili ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *