Home / Kryesoret / Teuta Arifi për Ora News : Shumë shpejtë me projekte konkrete Tirane-Prishtinë-Tetovë

Teuta Arifi për Ora News : Shumë shpejtë me projekte konkrete Tirane-Prishtinë-Tetovë

Nënkryetarja e Bashkimit Demokratik për Integrim Teuta Arifi, në televizionin Ora News ka deklaruar që shumë shpejtë tre qendrat e shqiptarëve në rajon Tiranë, Prishtinë, Tetovë do të fillojnë me konkretizimin e projekteve në dobi të qytetarëve.

Arifi gjithashtu është ndalur në detajet e vizitës me kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj dhe takimin me Kryeministrin Edi Rama.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *