Home / Showbiz / Tuna puthet me Ermal Mamaqin(Foto)

Tuna puthet me Ermal Mamaqin(Foto)

Ishte mysafire e radhës tek Ermal Mamaqi, dhe skandalët nuk munguan por a ishin të qëllimta ende nuk e dim.

Fjala është për këngëtaren nga shkupi, Altuna Sejdiu e cila u përfol shumë për jetën e saj private. Si duket Cozman nuk e pengon që e dashura e tij të puthet më dikë tjetër, pasi një shkëmbim puthjësh reflektoje në përfundim të emisionit shkruan 2oMINUTA.al

A do t’i shohim te ndarë ‘Cozman dhe Tunen’ perfundimisht dhe çfarë ndodhi në të vertet pas përfundimit të emisionit mes Tunës dhe Ermalit, presim një reagim nga këta dy të fundit shkruan 2oMINUTA.al
pp_1456812998-6060285

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *