Home / Lajme / Maqedoni / Vanhauute: Nuk do të habitesha nëse përgjohem edhe unë

Vanhauute: Nuk do të habitesha nëse përgjohem edhe unë

Jam tejet i sigurt se edhe un jam njëri ndër ata persona që janë përgjuar, ka thënë ndërmjetësi belg, Piter Vanhautte.

Përgjimi është i pranishëm gjithandej në vend, thotë Vanhautte, duke shtuar se grumbullohet edhe të dhënat nga kompjuterët. Funksioni i tij si ndërmjetës, e bën atë një person për të cilin shërbimet do të interesoheshin se me kë komunikon dhe çfarë informatash ndan me personat tjerë.

Duke folur në një intervistë për NOVA TV, Vanhautte ka theksuar se kjo mund të bëhet vetëm nëse ka autorizim për një gjë të këtillë, ndërsa problemi qëndron në atë se përgjimet, sipas Vanhauttes, bëhen pa ndonjë autorizim.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *