Home / Kryesoret / Vanhojte: Urime! Tash nga BE-ja jeni larguar edhe për 10 vjet!

Vanhojte: Urime! Tash nga BE-ja jeni larguar edhe për 10 vjet!

Ndermjetesuesi i BE-se Piter Vanhojte e ka komentuar ne “Twitter” me ironi, vendimin e Gjykates Kushtetuese.

“Ju pergezoj!” eshte shprehur me ironi ndermjetesuesi Vnhojte, duke shtuar “tani nga Bashkimi Evropian (BE) jeni larguar edhe 10 vjet te ndritshme”, e ka perfunduar Vanhojte postimin, me kete porosi shume shqetesuese dhe alarmuese per Maqedonine.

Postimit te ketille, ai, si zakonisht, i ka bashkangjitur edhe nje foto me mace.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *