Home / Lajme / Kronika e zezë / Vdes vajza e mitur nga Vratnica e Tetovës, nuk dihen shkaqet e vdekjes

Vdes vajza e mitur nga Vratnica e Tetovës, nuk dihen shkaqet e vdekjes

Mbrëmë rreth orës 22 e 40 minuta në Departamentin e Punëve të Brendshme të Tetovës është raportuar se në fshatin Vratnicë të Tetovës, gjatë thirrjes së ambulancës, të cilët kishin bërë thirrje në ndërkohë, kanë konfirmuar vdekjen e vajzës 12-vjeçare nga ky fshat, njofton SPB-Tetovë.

Prokurori publik, dhe një mjek i mjekësisë ligjore dhe të policisë në Tetovë menjëherë kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë kryer një inspektim të plotë, ndërsa trupi i pajetë i vajzës e cila kishte lëndime (ënjtur) në pjesën e prapme të qafës dhe pastaj është transferuar për autopsi dhe për të vendosur shkaqet e vdekjes.

Punohet për një sqarim të plotë të të gjitha detajeve në lidhje me rastin.

Gjithashtu lexo

A ikën diplomatët e Serbisë për të mbrojtur përfshirjen e agjentëve të tyre në dhunën në Kuvend? (Foto)

Është duke ndodhur një skandal diplomatik në mes Maqedonisë dhe Serbisë dhe si rezultat i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *