Home / Lajme / Kronika e zezë / Vetëhelmohet me ilaç miu, i moshuari nga Debreshi i Gostivarit

Vetëhelmohet me ilaç miu, i moshuari nga Debreshi i Gostivarit

Dje pasdite rreth orës 16, nën Departamentin e Urgjencës në spitalin e Gostivarit u soll 58-vjeçari M.I nga Debreshi, i cili më parë ka pirë dhe helmuar me shumë toksike të lëngshme (helm miu), njofton SPB-Tetovë.

Pijen e lëngshme e kishte pirë në afërsi të stadiumit të qytetit, dhe këtë e ka gjetur një mik i tij dhe me shpejtësi e ka dërguar në spital, ku, për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore, e kanë transferuar urgjentisht të klinikat e Shkupit.

Po punohet në qartësimin dhe arsyet e helmimit dhe çdo gjë tjetër lidhur me rastin.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *