Home / Lajme / Rajon / Vetëhelmohet me toksinë i moshuari

Vetëhelmohet me toksinë i moshuari

Ngjarja ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në Nikël, Krujë.

86 vjeçari me inicialet V.T është vetëhelmuar në banesën e tij.

Ai ka gjetur vdekjene menjëhershme në Spitalin e Krujës.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë për vlerësim.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *