Home / Lajme / Maqedoni / Vetëvrasje: Një djalë hidhet nga ndërtesa

Vetëvrasje: Një djalë hidhet nga ndërtesa

Një djal në moshë prej rreth 25 vjet, rreth orës 11, është hedhur nga ndërtesa numër 18 në rrugën “Nikolla Teslla” në lagjen Karposh 1 në Shkup.

Banorët e ndërtesës thonë se djali kishte hipur në kulmin e ndërtesës dhe është hedhur në vend-parkim, ku në atë moment ka pasur disa kalimtarë rasti.

Është dëgjuar goditje e fortë dhe djali thjeshtë kishte rënë para këmbëve të tyre, ndërsa pamja ka qenë e tmerrshme. Në vendin e ngjarjes menjëherë kanë arritur ekipi I ndihmës së shpejtë dhe policisë, e cila bëri hetim.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *