Home / Showbiz / Vildanja e kallë Snapchatin (FOTO)

Vildanja e kallë Snapchatin (FOTO)

Modelja e njohur, Vildane Zeneli është shumë aktive në rrjetin social “SnapChat”. Ajo se fundmi ka postuar një foto krejtësisht nudo.

Modelet kohëve të fundit jemi mësuar t`i shohim nudo, dhe nuk e kanë aspak problem se çfarë shkruajnë mediat.

Të gjithë meshkujt do të dëshironin të ishin në shtratin e saj të nxehtë në këtë mëngjes të ftohtë, ani pse është e lodhur, shkruan Gazeta Express.

Ne ju sjellim foton e nxehtë të Vildanës.

v_1457941088-1467647

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *