Home / Lajme / Rajon / VV nënshkruan koalicion me AAK’në në Prishtinë

VV nënshkruan koalicion me AAK’në në Prishtinë

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti dhe ai i AAK’së, Ramush Haradinaj kanë zyrtarizuar sot koalicionin ndërmjet këtyre dy partive në Komunën e Prishtinës.

Tash e pas këto dy parti do të jenë në bashkëqeverisje në këtë komunë.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *