Home / Showbiz / Zajmina Vasjari flet për ndërhyrjet : ‘Kam bërë gjoksin dhe buzët’

Zajmina Vasjari flet për ndërhyrjet : ‘Kam bërë gjoksin dhe buzët’

Ajo është një ndër seksbombat e skenës shqiptare, që gjithmonë shpërthen sa herë që sjell ndonjë projekt të ri.

Veç suksesit të saj në tregun muzikor, Zajmina komentohet shumë edhe për format e saj, për të cilën këngëtarja ka pranuar hapur se i ka të bera me ndërhyrja: Nuk jam kundër ndërhyrjeve, mendoj se çdo njëri është i lirë të bëj çfarë të dojë, unë kam bërë gjoksin dhe buzët, ka thënë këngëtarja në një rrëfim për gazetën Panorama.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *