Home / Showbiz / Zbulohet e dashura e Shpat Kasapit (Foto)

Zbulohet e dashura e Shpat Kasapit (Foto)

Më në fund u zbulua e dashura e Shpat Kasapit. Cifti i ri po shihen së bashku nëpër clube të natës dhe nuk e fshehin më dashurinë.

Lidhja e fundit e Shpatit ishte me modelen e njohur Afërdita Dreshaj me të cilën ishin të lidhur prej 6 vitesh.

Lidhja e tyre mori fund në fund të 2013-tës, atëherë kur dolën në media edhe fotot e Afërditës me aktorin hollivudian, Leonardo DiCaprio.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *