Home / Kryesoret / A DO PAGUAJ TAKSA RRUGORE MINISTRI I RI I EKONOMISË DRITON KUÇI ? (VIDEO)

A DO PAGUAJ TAKSA RRUGORE MINISTRI I RI I EKONOMISË DRITON KUÇI ? (VIDEO)

Është bërë bujë e madhe me ministrat e ri të BDI-së. Si ato u gjenden në këto poste.

Televizioni Koha përmes emisionit E Diela me ne, ju sjell prapavijat e këtyre ministrave që deri tash ishin të panjohur.

I ftuari i radhës është Ministri i Ekonomisë Driton Kuçi. Ai është përgjigjur në pyetjet interesante të gazetares Ermira Selami në rubrikën Shkurt e Shqip. Ju nga kjo rubrik do të mësoni se a do të shkonte në Ministri ai me Biçikletë. A do të paguan Patarina ai. Dhe ajo më kryesorja është se kënd e ka qeras të parin pasi u bë ministër.

Na ndiqni të Dielën në orën 19.30.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *