Home / Kryesoret / Aksident në Sllatinë, kombi godet një fëmijë 6 vjeçar tek shkolla Ekrem Çabej. (FOTO NGA SPITALI)

Aksident në Sllatinë, kombi godet një fëmijë 6 vjeçar tek shkolla Ekrem Çabej. (FOTO NGA SPITALI)

Një kombi i cili bart udhëtar ka goditur një fëmijë në fshatin Sllatinë në Tetovë afër shkollës Ekrem Çabej.

Pas aksidentit fëmija është dërguar në spitalin e Tetovës ku është në gjendje kritike.

Fëmija 6 vjeçar është Erdin Shaqiri dhe mëson në shkollën Ekrem Çabej në fshatin Sllatinë. Erdini nga aksidenti ka lëndime në kokë.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhje e shkakut të aksidentit.
Policia disa herë ka bërë paralajmërime që shoferët të vozisin me shpejtësi minimale në afërsi të shkollave.
1934649_1116011238450440_7852217606025122595_n

Gjithashtu lexo

Specialja mbetet me një prokuror më pak!? (Video)

Prokuroria Speciale mund të mbetet edhe me një prokuror më pak. Sipas burimeve jo zyrtare, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *