Home / Lajme / Rajon / Arrestohen 3 persona për gazin lotsjellës në ceremoni

Arrestohen 3 persona për gazin lotsjellës në ceremoni

Policia ka arrestuar tre persona të cilët dyshohen se kanë hedhur gaz lotsjellës në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë, aty ku pritet që të fillojë ceremonia e inaugurimit të presidentit Hashim Thaçi. Të arrestuarit kanë çanta me vete. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *