Home / Sport / Barcelona merr një lajm të keq para takimit me Deportivon (Foto)

Barcelona merr një lajm të keq para takimit me Deportivon (Foto)

Arda Turan ka pësuar një lëndim dhe është në dyshim për ndeshjen ndaj Deportivo La Corunas.

Barcelona, e cila po kalon nëpër një moment të vështirë, ka marrë një lajm të keq para takimit me Deportivon, e cila do të luhet nesër nga ora 20:00.

Sipas të përditshmes sportive katalune, Mundo Deportivo, Arda Turan nuk ka stërvitur në seancën e sotme, përcjell Express.
Mjekët e ekipit pritet të vendosin nëse reprezentuesi turk do të jetë i gatshëm për ndeshjen e së mërkurës.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *