Home / Sport / Bayern dhe PSG shkëmbejnë sulmuesit

Bayern dhe PSG shkëmbejnë sulmuesit

Bayern Munich dhe PSG po mendojnë të shkëmbejnë sulmuesit.

PSG është shumë e interesuar për sulmuesin polak të Bayern Munichut, Robert Lewandowski.

Drejtuesit e skuadrës franceze po mendojnë që si pjesë të marrëveshjes të përfshijnë edhe sulmuesin nga Uruguain, Edinson Cavani, shkruan L’Equipe.

Cavani nuk është i kënaqur në Francë dhe Bayern Munich do të ishte një mundësi shumë e mirë për të, ndërsa për lewandowskin do të jetë më e vështirë, pasi Ancelotti e dëshiron atë në skuadër për edicionin e ardhshëm.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *