Home / Lajme / Kronika e zezë / Bie nga kati i tretë dhe mbetet gjallë

Bie nga kati i tretë dhe mbetet gjallë

Një djalë nga Shkupi të enjten rreth orës 18 ka kërcyer nga kati i tretë i ndërtesës në rr. “Dositej Obradoviq” në Shkup.
Djali njëzet e një vjeçar ka mbetur gjallë, por ka marrë lëndime të rënda trupore, frakturë në legen, pas çka është dërguar në Qendrën Emergjente në Shkup.
Atje është mbajtur për mjekim të mëtutjeshëm. Deri më tani nuk ka informacione se pse ka kërcyer nga ndërtesa dhe a ka tentuar të vetëvritet.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *